O nás

Zhotovujeme dizajnové, vysokokvalitné a nadčasové výrobky z pohľadového betónu, ktoré dokazujú, že betón nie je len fádny, nevýrazný a nudný stavebný materiál. Vďaka jeho úžasným estetickým vlastnostiam, našim pokročilým technológiám a precíznej práci ho pretvárame do autentických a jedinečných tvarov. 

Všetky naše produkty sú excelentne spracované z vysoko pevnostného pohľadového betónu, ktorý je niekoľko násobne pevnejší ako klasický betón. Naša originálna autorská receptúra, výber tých najkvalitnejších vstupných surovín, technológia spracovania a prísne dodržiavanie technologického postupu zabezpečuje, že výrobky majú dlhú životnosť, sú funkčné, pevné, mrazuvzdorné a vodeodolné.

Dôvodov prečo siahnuť po našich produktoch z pohľadového betónu je niekoľko. V prvom rade sa nejedná o žiadne nudné a opozerané dekorácie pásovej výroby. Uprednostňujeme jednoduché a presné línie, ktoré sa hodia do každého interiéru. Perfektne zapadnú do všetkých typov zariadení, či už sa jedná o rustikálny, vintage, moderný či industriálny štýl. Svoje miesto máme aj v minimalistickom interiéri, kde naše výrobky vynikajú ako unikátny solitér.

Našou profesionálnou tvorbou Vám dávame záruku, že výrobky z pohľadového betónu nie sú žiadny jednorazový boom, ktorý začne po čase prekážať. Každý náš výrobok odchádza z dielne v tej najlepšej kvalite s osobnou garanciou, že sa jedná o jedinečný originál s autentickými vlastnosťami, s prepracovaným dizajnom a precíznou ručnou prácou.

Vďaka variabilnej textúre a možnosti výberu špeciálnych farebných pigmentov bude Váš domov či kanceláriu zdobiť unikátny kúsok, ktorý nikde inde nenájdete. Osobitosť každého výrobku podčiarkujú aj jemné vzduchové bubliny a rôzne farebné odtiene, ktoré sa pri odlievaní vytvárajú na povrchu výrobku. 

V našom portfóliu nájdete produkty, ktoré prešli detailnou prácou od návrhu, výroby prototypu a formy, miešania betónovej zmesi, odlievania až po zrenie a brúsenie konečného výsledku. Vďaka prepracovanému dizajnu a svedomitej práci môžete mať doma jedinečný, dizajnový betónový prvok, ktorý zaručene nezostane bez povšimnutia. Dajte vášmu bývaniu úplne nový rozmer.