Naše betónové výrobky sú vyrobené zo špeciálnej vysokopevnostnej vláknami vystuženej betónovej zmesi. Vysokopevnostný pohľadový betón z ktorého vyrábame je našou vlastnou receptúrou, pri ktorej používame len tie najkvalitnejšie suroviny, presné davkovanie jednotlivých zložiek, ktoré sú vážené na gramy a prísne dodržiavanie postupov.

Niekoľko rokov sme pracovali na vývojji našej vlastnej receptury. Miešanie, skúšanie, obmieňanie surovín a nekonečné hodiny konzultácíi s odborníkmi. Napriek mnohým pokusom, omylom a neúspechom sa nám podarilo vyvinúť betónovú zmes, ktorá sa vyznačuje svojou pevnosťou, mrazuvzdornosťou, životnosťou, odolnosťou a nezamenitelným povrchom vďaka ktorému si môžete byť istý že každý jeden vyrobený kus je absolútny originál. Pevnosť a odolnosť je niekoľko násobne vyššia ako pri  klasickom  betóne čo nám umožňuje tvoriť tenkostenné prvky rôznych tvarov. Na miešanie používame vysokovýkonné miešacie zariadenia, ktoré zabezpečujú dokonalé rozmiešanie zmesi čo je pri tomto druhu betónu veľmi dôžité. Betón je možné pigmentovať do rôznych farebných odtieňov za použitia kvalitných pigmentov. Základne farby našich výrobkov sú clasická šedá, antracit a staroružová.

Povrch je hladký s jemnými farebnými odlišnosťami povrchu, na ktorom sa  môžu vyskytovať vzduchové póry a jemné praskliny.Používaním výrobkov môže dochádzať k ďalším jemným zmenám. Môžu sa na predmetoch objaviť mikrotrhliny, vzduchové póry, prípadne malé farebné odlišnosti. Všetky tieto zmeny vyplývajú z charakteristiky materiálu a nemajú žiadny negatívny vplyv na kvalitu a funkčnosť výrobku.